Potrzebujesz zamontowania anteny telewizyjnej, systemu monitoringu lub alarmu w swoim domu lub w firmie? Zapraszamy do skorzystania z naszych usług: zajmujemy się montażem anten, monitoringu i alarmów w Niepołomicach oraz w okolicach.

oferujemy montaż alarmów, anten: Niepołomice i pobliże

Montaż anten: Niepołomice, Brzegi, Grabie, Węgrzce Wielkie, Staniątki, Kokotów, Podłęże, Szarów

Zapraszamy do KrakSatMedia

Wykonujemy montaż anten telewizji cyfrowej, jak i satelitarnej. Sprawdzamy poprawność działania zamontowanego urządzenia. Ceny już od 99 zł za zamontowanie anteny. Obsługujemy systemy wszystkich popularnych nadawców. Zapraszamy. Zobacz więcej: montaż anten.

Monitoring: montaż monitoringu w Niepołomicach i okolicy

Zakładamy monitoring wizyjny IP oraz klasyczny: w domach prywatnych, instytucjach, firmach, biurach, sklepach. Oferujemy nowoczesne kamer przemysłowe oraz nowatorskie rozwiązania, jak obraz monitoringu na Twojej komórce. Zobacz więcej o usłudze: montaż monitoringu.

Alarmy: montaż alarmów w okolicach Krakowa, w tym w Niepołomicach

W naszej ofercie jest również montaż alarmów chroniących Twoją posesję przed włamywaczem, pożarem i innymi zagrożeniami, a także, jeśli będziesz chciał obsługujące zamykanie ogrodzeń, zasłanianie rolet, uruchamianie spryskiwaczy trawników. Zobacz więcej o usłudze: montaż alarmów.

KrakSatMedia to krakowska firma z kilkunastoletnim doświadczeniem. Na swoje prace udzielamy gwarancji. Jesteśmy z Krakowa, ale mamy bardzo konkurencyjne ceny. Obsługujemy Niepołomice oraz Kokotów, Staniątki, Szarów, Brzegi, Węgrzce Wielkie, Grabie i inne miejscowości w okolicy.

Zadzwoń do nas: 508-970-920 lub napisz na naszego e-maila: serwis@kraksatmedia.com.pl.