Szlabany Kraków – montaż instalacja serwis

Wybór idealnego szlabanu na posesję – pomiary i wycena

Pomożemy Ci dokonać najlepszego wyboru szlabanu oraz profesjonalnie go zainstalować. Zapewniamy kompleksową konfigurację systemu automatyki domowej. Skontaktuj się już teraz i umów się na bezpłatne pomiary oraz konsultację.

Montaż szlabanów w Krakowie

Szukasz profesjonalnej firmy, która zajmie się montażem szlabanów w Krakowie? Nasza firma oferuje kompleksowe usługi dostawy, montażu i serwisu szlabanów parkingowych na terenie Krakowa i okolic. Najwyższa jakość oferowanych przez nas produktów.

Szlabany parkingowe w Krakowie

Oferujemy wiele rodzajów szlabanów, które zabezpieczają wjazd na parkingi różnego rodzaju – wewnętrzne i zewnętrzne, prywatne tereny należące do firm czy instytucji, a także wjazdy na osiedla. W naszej ofercie znajdziesz automatyczne szlabany wjazdowe o zróżnicowanej szerokości, szlaban do szybkich przejazdów, a także różne typy zapór drogowych, które jeszcze bardziej usprawnią właściwe poruszanie się po danym terenie.

Montaż szlabanów w Krakowie

Odpowiednio zamontowany szlaban pozwala chronić dany parking przed nieupoważnionymi pojazdami, a także zwiększa kontrolę i usprawnia ruch na terenie parkingu. Jako fachowcy z wieloletnim doświadczeniem, gwarantujemy profesjonalny, bezpieczny montaż szlabanów na terenie Krakowa i okolic. Przy wyborze danego szlabanu najistotniejsza jest intensywność jego pracy oraz długość ramienia. Automatyczne szlabany parkingowe do pracy normalnej przeznaczone są do użytkowania na wjazdach na tereny firm, osiedli, małych i średnich parkingów (do 400 miejsc parkingowych). Intensywność użytkowania tych szlabanów zależna jest od długości ramienia i nie powinna przekroczyć 1000 otwarć na dobę. Do grupy szlabanów o specjalnym przeznaczeniu można zaliczyć szlabany o najdłuższych ramionach (nawet do 12 m), szlabany z czasem otwarcia 0,8 s, stopniem ochrony IP65 lub z dodatkowym zabezpieczeniem przeciw wandalizmom.

(+48) 508-970-920

Zadzwoń już teraz i umów się na wycenę!

serwis@kraksatmedia.com.pl

Możesz w załączniku przesłać zdjęcia, które pomogą w wycenie.

Elektryka

Kompleksowe usługi od A do Z. Instalacja, projektowanie oraz montaż instalacji elektrycznych.

Kraków i okolice

Kraków i okoliczne miejscowości na terenie Małopolski. Zadzwoń i ustalimy szczegóły.

Kontakt do elektryka w Krakowie. Darmowa wycena instalacji szlabanu

Zadzwoń teraz lub wyślij wiadomość e-mail: serwis@kraksatmedia.com.pl.