Inteligentny dom Kraków – instalacja systemu

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani instalacją systemu inteligentnego domu w Krakowie zapraszamy do kontaktu z nami.

Prezentujemy możliwości, które już wkrótce mogą pojawić się w Państwa domu.

System inteligentnego budynku Fibaro jest to system który umożliwia bezinwazyjną instalację, czyli nie trzeba kłaść setek metrów czy kilometrów kabli tym samy nie jest on tak kosztowny jak „inteligentne” systemy do tej pory stosowane. Zminiaturyzowane moduły instaluje się w dowolnej puszce podtynkowej za włącznik np: światła, rolety, itd. Działają w każdej instalacji. Jako jedyny na rynku, w inteligentnych instalacjach bez przewodu neutralnego (starego typu) potrafi sterować oświetleniem typu LED, czy świetlówkami. Nie „łączy” się trwale z infrastrukturą. Wykonujesz remont domu czy mieszkania, burzysz ściany i zmieniasz koncepcje? Nie przejmuj się, wyjmij moduł ze ściany i zainstaluj w nowym położeniu. Dzięki sieci mesh, nowy moduł inteligentnego domu odświeży swoje położenie i będzie dalej współpracował z pozostałymi elementami systemu.

 

inteligentny dom kraksatmedia

Instalacja inteligentnego domu przez naszych specjalistów w Krakowie

Głównym założeniem systemu FIBARO była możliwość zainstalowania go w każdym domu, mieszkaniu czy biurowcu, nie naruszając w najmniejszym stopniu infrastruktury obiektu. Oferujemy Państwu pełną kontrolę nad swoim domem, bez konieczności uszkadzania ścian, przerabiania rozdzielni czy wymiany włączników. To my się mamy dostosować do Państwa a nie na odwrót. Jest to jedna z wielu różnic, jakie dzielą nas od firm konkurencyjnych.

 

Interfejs graficzny inteligentnego domu Kraków

Jako jedyny posiada bardzo prosty interfejs konfiguracyjny, za pośrednictwem którego w dowolnej chwili możesz zmienić zależności, sceny i całą inteligencje systemu w swoim domu z dowolnego komputera, bez specjalistycznego oprogramowania, bez potrzeby wzywania serwisu.

sys-interface