Montaż kamer, instalacja monitoringu wizyjnego CCTV (telewizji przemysłowej) Kraków

Na montaż kamer decyduje się coraz więcej mieszkańców Krakowa

Dlatego oferujemy montaż kamer oraz monitoringu CCTV – telewizji przemysłowej w Krakowie i okolicach. Możliwa jest instalacja monitoringu IP oraz montaż tradycyjnego monitoringu analogowego. Kamery IP to nowocześniejsze rozwiązanie, dzięki któremu uda się zrezygnować z większości okablowania, a obraz z takiego monitoringu będą mogli oglądać Państwo nawet na swoich smartfonach. Z każdego miejsca na świecie – jeśli tylko jest internet 🙂 Zapraszamy do zapoznania się, jak działa monitoring wizyjny IP.

Zajmujemy się instalacjami kamer na wszelkich obiektach

Poczynając od prostej instalacji monitoringu na domach mieszkalnych, po montaż monitoringu IP stadionów, firm, hal widowiskowych czy osiedli mieszkalnych. O szczegółach naszej usługi montażu monitoringu wizyjnego w Krakowie chętnie opowiemy Państwu na spotkaniu, telefonicznie w lub przez maila. Zapraszamy do kontaktu: 508-970-920.

Kraków - monitoring domów i mieszkań

oferujemy monitoring szkół - Krakó i okolice

monitoring sklepów i obiektów handlowych

Montaż monitoringu w Krakowie przez firmę KrakSatMedia

Usługi w zakresie instalacji telewizji przemysłowej w Krakowie tworzą część naszej oferty. Istniejemy w branży już od blisko 13 lat zajmując się instalacjami nisko prądowymi. Kompleksowo przeprowadzamy działania obejmujące projektowanie, wycenę, montaż jak i modernizację systemów monitoringu.

Decydując się na instalację kamer w Krakowie za naszym pośrednictwem zapewniamy, że wszelkie prace w tej dziedzinie zostaną przeprowadzone terminowo i niezwykle sprawnie. Szczególne zasługi w tej dziedzinie należą do naszych wykwalifikowanych pracowników z wieloletnim doświadczeniem.

Jeśli zastanawiają się Państwo nad montażem monitoringu, zapraszamy do skontaktowania się z nami. Cena usługi montażu systemu telewizji przemysłowej będzie zależała przede wszystkim od powierzchni, która ma być monitorowana. Na przestronnych halach oraz większej liczbie pomieszczeń trzeba będzie zainstalować odpowiednio więcej sztuk kamer. Przełoży się to również na większą liczbę monitorów, na których wyświetlał się będzie obraz. Ważne dla nas jest, aby każdy zakątek był obserwowany przez chociaż jedną kamerę przemysłową. Dlatego po wstępnym kontakcie umówimy się z Państwem w tym miejscu, które ma zostać objęte monitoringiem. Podczas wizyty przedstawimy kosztorys oraz czas realizacji instalacji. Wycena oczywiście będzie darmowa. Zapraszamy!

Dlaczego warto skusić się na montaż kamer w Krakowie?

Monitoring wizyjny poprawia nasze bezpieczeństwo, zarówno w prywatnym domu, w zakładzie pracy, czy w szkole i sklepie. Dzięki niemu nie tylko mamy większe poczucie bezpieczeństwa, ale również rzeczywiście przekłada się na bezpieczeństwo. W sklepach, domach i zakładach pracy objętych monitoringiem wizyjnym potencjalni złodzieje, gdy zauważają, że zainstalowane są kamery zwykle rezygnują ze swoich czynów. Jeśli nawet dojdzie do zdarzeń, których wolelibyśmy uniknąć, dzięki nagraniom z kamer, o wiele łatwiej jest policji znaleźć sprawcę przestępstwa.

Jak działa telewizja przemysłowa CCTV?

Monitoring wizyjny (często nazywany telewizją przemysłową) oparty jest na trzech zasadniczych elementach: kamerach zamontowanych w danych pomieszczeniach w ten sposób, aby móc śledzić każde miejsce. Kolejny element telewizji przemysłowej to system przesyłania oraz magazynowania obrazu. Może to być klasyczny, analogowy monitoring wizyjny, jak również bardziej nowoczesny monitoring oparty na technologiach internetowych, czyli monitoring IP. Trzecim elementem jest miejsce odbioru obrazu, czyli w tradycyjnym wymiarze pokój z monitorem lub monitorami, na których pokazywany jest obraz. W nowoczesnym monitoringu IP może to być także Państwa smartfon.

KrakSatMedia – instalujemy telewizję przemysłową CCTV od lat – Kraków i okolice

Zadowolenie klientów stanowi pierwszorzędne kryterium, dlatego też dbamy o wysokie standardy obsługi. W przypadku jakichkolwiek pytań bądź też wątpliwości o montaż monitoringu w Krakowie pozostajemy do dyspozycji, za każdym razem udzielając wyczerpujących i rzetelnych informacji. Kolejnym, równie kluczowym argumentem przemawiającym za tym, żeby skorzystać z oferty firmy KrakSatMedia są bez wątpienia konkurencyjne ceny, jakie jesteśmy w stanie zaproponować zainteresowanym klientom.

Pracujemy z wykorzystaniem innowacyjnych i zarazem zaawansowanych technologii, aby móc osiągnąć pożądane efekty. Dysponujemy optymalnie przystosowanym sprzętem, aby proces instalacji kamer w Krakowie mógł zostać zrealizowany w sposób nieskomplikowany, za to jak najbardziej wydajnie dla przyszłych użytkowników. Poszczególne kwestie są dokładnie konsultowane z Klientem, co wynika z naszych profesjonalnych i odpowiedzialnych działań.

Zapraszamy po darmową wycenę montażu monitoringu wizyjnego CCTV w Krakowie.

Skontaktuj się z nami i umów się na spotkanie, podczas którego będziemy mogli oszacować cenę i czas potrzebny na realizację instalacji kamer w Twoim domu lub firmie w Krakowie lub okolicach.

Oceń nas!