Montaż i serwis kontroli dostępu, rejestracji czasu pracy (RCP) Kraków

Swoje zastosowanie znajdą prawie wszędzie – systemy kontroli dostępu sprawdzą się zarówno w prywatnych firmach jak i budynkach użyteczności publicznej. Elektroniczne zamki otwierane kodami lub kartami magnetycznymi i brak konieczności noszenia pęku kluczy do różnych zamków to tylko jedna z licznych zalet, dzięki której coraz więcej przedsiębiorstw stosuje to rozwiązanie. 

Montujemy oraz serwisujemy RCP i systemy kontroli dostępu na terenie całego Krakowa i okolic.

Nasza firma oferuje montaż kontroli dostępu i rejestracji czasu pracy na terenie Krakowa i okolic. Na rynku działamy już ponad 14 lat, przez co zyskaliśmy bogate doświadczenie i wiedzę, dzięki której nasze usługi stoją na najwyższym poziome – do tego stopnia, że na nasze świadczenia dajemy nawet dwuletnią gwarancję.  Nasi eksperci doradzą wybór odpowiednich produktów i przeszkolą przyszłych użytkowników z działania kontroli dostępu i rejestratorów czasy pracy. Zadzwoń pod 508-970-920 lub umów się na montaż kontroli dostępu poprzez formularz kontaktowy zamieszczony na dole strony.

Instalacja kontroli dostępu w Krakowie zyskuje popularność. Czemu?

Elektryczna wersja ma wiele zalet. Można zmienić działania zamków za pomocą odpowiedniego programu ograniczając dostęp w przypadku zgubienia jednej z kart, rejestracja czasu pracy pracowników jest o wiele łatwiejsza oraz elektryczne zamki mogą współgrać z systemem alarmowym utrudniając działania potencjalnym złodziejom. Dodatkowo zamknięcia na kod lub odcisk palca są dużo wygodniejsze – eliminują potrzebę używania wielu kluczy.

Jeśli zamek działa na odcisk palca lub kartę magnetyczną albo spersonalizowany kod pin (dla każdego pracownika inny) to po potencjalnym włamaniu można odczytać z systemu kto i kiedy otworzył które zamki, dzięki czemu odnalezienie sprawcy będzie dużo łatwiejsze. 

Kontrola dostępu całych obiektów i małych fragmentów

Kontrola dostępu uniemożliwi osobom nieupoważnionym dostęp do wyznaczonych miejsc. Do takich miejsc można zaliczyć pokoje nauczycielskie, archiwa, szatnie pracowników czy pokoje ochrony. 

Dodatkowo zabezpieczone przed obcymi osobami mogą być całe budynki, jak szkoły czy firmy uniemożliwiając całkowicie wejście na teren bez odpowiednich kart lub znajomości kodu. Zabezpieczyć można także mniejsze rzeczy, jak lodówki na leki czy szafki na archiwa. 

Montaż rejestracji czasu pracy RCP w Krakowie

Na instalację rejestracji czasu pracy w Krakowie decyduje się coraz więcej pracodawców. RCP pozwala na kontrolę czasu, jaki pracownicy spędzają w pracy. Znika potrzeba regularnego kontrolowania czy osoby zatrudnione stawiają się do pracy w wyznaczonych godzinach i czy nie opuszczają jej za wcześnie. Mierzenie nadgodzin jest też dużo prostsze, wystarczy by pracownik wychodząc użył swojej karty i program sam naliczy, ile godzin nadwymiarowo spędził on w pracy. 

Umów się na montaż kontroli dostępu już dziś!

5 + 14 =