Sieci komputerowe LAN MAN WAN - Montaż, instalacja, serwis Kraków Małopolska

Instalujemy sieci komputerowe w Krakowie i całej Małopolsce

Lokalna sieć komputerowa, czyli LAN (z angielskiego Local Area Network) to obecnie warunek praktycznie niezbędny do sprawnego działania każdej firmy i instytucji, w której na co dzień pracuje przynajmniej kilka-kilkanaście osób. KraKSatMedia oferuje instalację profesjonalnej sieci LAN, dzięki czemu jej użytkownicy będą mieli dostęp do wspólnych zasobów, takich jak bazy danych, foldery i pliki oraz do urządzeń: drukarek, faksów, urządzeń peryferyjnych, maszyn wielofunkcyjnych. Co więcej, sieć LAN zapewni też dostęp do aplikacji biznesowych, bez których organizacja pracy w biurze jest o wiele trudniejsza.

Instalacja sieci komputerowej w Twojej firmie w Krakowie lub okolicach?

Dzięki sieci LAN, którą zainstalujemy w Państwa firmie, praca zespołu będzie wydajniejsza, a pracownicy nie będą tracili czasu na niepotrzebne działania. Sieć LAN to taki „dodatkowy internet”, tylko na mniejszą, lokalną, ograniczoną do jednego budynku lub biura skalę. Nie będzie już konieczne współdzielenia „tego jednego” komputera, który jest podłączony do drukarki. Od teraz każdy pracownik będzie mógł coś wydrukować prosto ze swojego komputera.

 Zainstalujemy u Państwa profesjonalną sieć LAN

Będzie podłączonych do niej od kliku do kilkuset komputerów i urządzeń – w zależności od tego, jakie jest zapotrzebowanie w Państwa firmie lub instytucji. KrakSatMedia w ramach swojej usługi podłączenia sieci LAN zaprojektuje sieć optymalną dla Państwa, a następnie zainstaluje ją w Państwa lokalu. KrakSatMedia to firma z kilkunastoletnim doświadczeniem. W tym czasie zainstalowaliśmy setki sieci LAN klientom z różnymi budżetami – zarówno w niewielkich biurach, jak i w dużych instytucjach. Z chęcią zrobimy to również dla Państwa.

Skontaktuj się ze specjalistą od sieci LAN w Krakowie i całej Małopolsce!

Cena usługi instalacji sieci LAN zależna jest od kilku czynników – przede wszystkim od wielkości sieci LAN. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego Klientów z Krakowa i okolic. Wycena instalacji sieci LAN będzie bezpłatna.