Sieci LAN Kraków

Lokalna sieć komputerowa, czyli LAN (z angielskiego Local Area Network) to obecnie warunek praktycznie niezbędny do sprawnego działania każdej firmy i instytucji, w której na co dzień pracuje przynajmniej kilka-kilkanaście osób. KraKSatMedia oferuje instalację profesjonalnej sieci LAN, dzięki czemu jej użytkownicy będą mieli dostęp do wspólnych zasobów, takich jak bazy danych, foldery i pliki oraz do urządzeń: drukarek, faksów, urządzeń peryferyjnych, maszyn wielofunkcyjnych. Co więcej, sieć LAN zapewni też dostęp do aplikacji biznesowych, bez których organizacja pracy w biurze jest o wiele trudniejsza.

Dzięki sieci LAN, którą zainstalujemy w Państwa firmie, praca zespołu będzie wydajniejsza, a pracownicy nie będą tracili czasu na niepotrzebne działania. Sieć LAN to taki „dodatkowy internet”, tylko na mniejszą, lokalną, ograniczoną do jednego budynku lub biura, skalę.

 

Zainstalujemy u Państwa profesjonalną sieć LAN

Będzie podłączonych do niej od kliku do kilkuset komputerów i urządzeń – w zależności od tego, jakie jest zapotrzebowanie w Państwa firmie lub instytucji. KrakSatMedia w ramach swojej usługi podłączenia sieci LAN zaprojektuje sieć optymalną dla Państwa, a następnie zainstaluje ją w Państwa lokalu. Cena takiej usługi zależna jest od kilku czynników – przede wszystkim od wielkości sieci LAN. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego 508-970-920 Klientów z Krakowa i okolic. Wycena instalacji sieci będzie bezpłatna.

KrakSatMedia to firma z kilkunastoletnim doświadczeniem. W tym czasie zainstalowaliśmy wiele sieci LAN klientom z różnymi budżetami – zarówno w niewielkich biurach, jak i w dużych instytucjach. Z chęcią zrobimy to również dla Państwa.