KrakSatMedia oferuje usługi w zakresie montażu anten telewizyjnych, systemów alarmowych oraz monitoringu w gminie Zielonki, czyli w miejscowościach takich, jak Zielonki, Węgrzce, Bibice, Pękowice, Trojanowice, Boleń, Korzkiew, Brzozówka i inne.

oferujemy montaż alarmów, anten: Zielonki i pobliże

KrakSatMedia to firma z kilkunastoletnim doświadczeniem, dlatego mogą Państwo zaufać nam, że montaż zostanie wykonany poprawnie, a urządzenia, które zamontujemy, będą działać bez zarzutu. Na swoje usługi udzielamy gwarancji. Nasza siedziba jest na osiedlu Oświecenia w Krakowie (Mistrzejowice), więc do Państwa miejscowości mamy niedaleko, co skróci czas oczekiwania na naszą usługę.

A fakt, że jesteśmy z Krakowa, nie oznacza, że nasze usługi są drogie. Montaż anteny telewizyjnej wykonujemy już od 99 zł. W naszej ofercie znajdą Państwo:

Montaż anten:

Montujemy anteny zarówno telewizji cyfrowej DVB-T, jak i antenę satelitarną. Wykonujemy zarówno instalacje indywidualne w domach, jak i i montaż instalacji antenowych zbiorczych. Obsługujemy wszystkich popularnych nadawców: NC+, Cyfrowy Polsat i innych. Zobacz więcej: montaż anten.

Montaż anten telewizyjnych Zielonki

Montaż monitoringu: Zielonki, Węgrzce i miejscowości w pobliżu

Wykonujemy montaż monitoringu IP jak również analogowego, zarówno w domach prywatnych, jak również w sklepach, magazynach, firmach, czy instytucjach publicznych. Oferujemy nowoczesny monitoring, do którego podgląd możesz mieć nawet z własnej komórki. Zapraszamy. Zobacz więcej o usłudze: montaż monitoringu.

Montaż alarmów: Gmina Zielonki

Zapraszamy do naszych usług montażu alarmów. Montujemy systemy alarmowe informujące o klasycznych zagrożeniach, jak włamanie, zadymienie, zalanie, ale również inteligentne systemy pozwalające sterować oświetleniem wewnątrz i na zewnątrz, zasłanianiem rolet, czy obsługą zraszaczy trawnika. Zobacz więcej o usłudze: montaż alarmów.

Skorzystaj z naszych usług i zadzwoń już dziś: 508-970-920 lub napisz na adres serwis@kraksatmedia.com.pl.

Alarmy, monitoring, anteny: Zielonki, Węgrzce, Bibice, Pękowice, Trojanowice, Boleń, Korzkiew, Brzozówka, Owczary, Wola Zachariaszowska.