Montaż anten satelitarnych w Krakowie

Działamy nie tylko na terenie całego Krakowa. Dojeżdżamy również do pobliskich miejscowości, jak na przykład: Skawina, Wieliczka, Zielonki, Niepołomice i inne.
Konfiguracja oraz sprawdzenie poprawności ich działania i odbioru sygnału telewizyjnego.
Serwis, konserwacja, modernizacja, wymiana instalacji zarówno satelitarnych, jak i naziemnych.
Obsługa wszystkich popularnych nadawców: NC+, Polsatu, Orange i wielu innych.
Dobre ceny – już od 99 złotych!
Gwarancja do dwóch lat na wykonane prace.

 Dodatkowo zajmujemy się ustawianiem oraz podłączaniem anten, telewizorów i instalacji zbiorczych

Byłeś na zakupach w którejś z galerii w Krakowie i kupiłeś zestaw do odbioru satelitarnego? Zapewniamy szybką i profesjonalną instalację anten. Od początku funkcjonowania naszej firmy wykonaliśmy już łącznie setki usług elektrycznych. Są to głównie: montaż monitoringuzakładanie anten satelitarnych. Specjalizujemy się również w montażu anten naziemnych DVB-T oraz instalacjami zarówno multiswitch’owymi (rozwiązanie najczęściej stosowane jest w domach jednorodzinnych), jak i zbiorczymi.

Swoją ofertę kierujemy zarówno do klientów indywidualnych (mieszkania w blokach i domy jednorodzinne), jak również do firm i instytucji (biura, urzędy, sklepy, szkoły i wiele innych). Zapraszamy do kontaktu telefonicznego. Jeszcze dziś mogą mieć Państwo zamontowany i poprawnie skonfigurowany system odbioru telewizji satelitarnej lub naziemnej.

Zamów szybki i tani MONTAŻ ANTENY w Krakowie i okolicach w ten sam dzień już od 99 zł

508-970-920

GWARANCJA TYLKO U NAS

prowadzimy montaż wszystkich typów anten na montaż anten udzielamy gwarancji Gwarancja satysfakcji - montaż i ustawianie anten w Krakowie i okolicach

Czym wyróżniamy się od konkurencji?

Jesteśmy na rynku od 2004 roku. Już od kilkunastu lat zajmujemy się instalacjami nisko prądowymi w pełni koncentrując się na profesjonalnych działaniach mających spełnić określone wymagania ze strony zleceniodawców. Nasza firma to dobrze zgrany zespół – dzięki temu możemy uruchomić Państwu odbiornik jeszcze tego samego dnia! Jeśli nie chcą Państwo tracić czasu na samodzielne majsterkowanie, warto zlecić tę niedrogą usługę specjalistom. W tej dziedzinie to my jesteśmy specjalistami.

Wieloletnia obecność w branży i szereg profesjonalnie wykonanych zleceń sprawiła, że zyskaliśmy mnóstwo pozytywnych rekomendacji od dotychczasowych klientów.

Nasz zespół tworzą pracownicy z dużym doświadczeniem, wiedzą oraz umiejętnościami, co w sposób efektowny umożliwia im przeprowadzanie wszelkich czynności w zakresie elektryki. Dysponujemy optymalnie przystosowanym sprzętem, co gwarantuje sprawną pracę. Jesteśmy specjalistami w swojej dziedzinie i wciąż rozwijamy prowadzoną działalność.

Serwis anten w Krakowie realizowany przez firmę KrakSatMedia to usługi świadczone według najwyższych standardów. Prowadzimy działalność od blisko 12 lat i wciąż inwestujemy w rozwój firmy. Profesjonalnie zajmujemy się instalacjami nisko prądowymi, wykonując nawet najbardziej zaawansowane systemy.

Podejmując się każdego, nowego zlecenia zawsze bierzemy pod uwagę konkretne oczekiwania naszych klientów i dokładamy starań, aby wszelkie czynności obejmujące serwis anten Kraków zostały przeprowadzone sprawnie i w możliwie jak najkrótszym czasie. Wykwalifikowani pracownicy zadbają o każdy etap prac w zakresie serwis anten Kraków. Dysponujemy optymalnie przystosowanym sprzętem, wiedzą oraz umiejętnościami, które z powodzeniem wykorzystujemy w naszej pracy, aby móc osiągać efekty z jakimi zwracają się do nas klienci. Gwarantujemy rzetelną obsługą serwisową.

Zadowolenie klientów stanowi pierwszorzędne kryterium, dlatego też od samego początku prowadzonej działalności koncentrujemy się na wysokiej jakości. Informujemy, że prowadzimy serwis anten Kraków zarówno gwarancyjny jak i pogwarancyjny. Jeżeli tylko będziecie mieć Państwo jakiekolwiek pytania o serwis anten Kraków pozostajemy do dyspozycji.

Wybierając nasze usługi będziecie Państwo usatysfakcjonowani, bo oprócz krótkich terminów realizacji proponujemy rozsądne ceny za serwis anten Kraków.

Zapraszamy do współpracy, wszelkie niezbędne dane kontaktowe udostępniliśmy bezpośrednio na stronie serwisu.

Jakie instalacje najczęściej montujemy w domach jednorodzinnych w Krakowie?

W domach jednorodzinnych stosuje się jako standard instalacje multiswitchową:

Instalacja taka umożliwia nam na każdym końcu czyli gniazdku odbieranie sygnału

Telewizji satelitarnej

Telewizji naziemnej DVB-T

Radia FM/AM

dodatkowo do takiej instalacja można zintegrować monitoring wizyjny czyli kamery CCTV

Jeżeli jeszcze nie wybrali państwo platformy satelitarnej nic nie stoi na przeszkodzie w montażu takiej instalacji ponieważ obsługuje ona wszystkie platformy: NC+/POLSAT CYFROWY/ ORANGE TP/ CYFRA + czy inne

Potrzebujesz podłączyć, ustawić lub zainstalować antenę TV lub instalacje satelitarne na terenie Krakowa lub w okolicy? Skontaktuj się z nami!

W przypadku jakichkolwiek pytań bezpośrednio związanych z naszą ofertą pozostajemy do Państwa dyspozycji. Za każdym razem udzielamy wyczerpujących informacji. Tymczasem zachęcamy do odwiedzenia strony serwisu, za pośrednictwem której prezentujemy również wybrane realizacje. Liczymy na to, że będzie to kolejny, równie skuteczny argument przemawiający za tym, aby skorzystać z naszych usług na które udzielamy gwarancji. Zapraszamy!

Zadzwoń teraz do specjalisty i zapytaj o szczegóły!

Możesz zadzwonić i zapytać o szczegóły naszego specjalistę. Możesz zapytać na przykład o termin oraz jaka antena będzie odpowiednia. smile