Alarmy Kraków: montaż, konfiguracja, serwis, instalacja, sklep

Instalujemy i serwisujemy instalacje alarmowe w Krakowie już od 2004 roku

Nasze doświadczenie pozwala na profesjonalne zabezpieczenie systemem alarmowym wszelkiego rodzaju obiektów. Oferujemy montaż alarmów w Krakowie i okolicach w takich miejscach jak:

  1. mieszkania, domy prywatne i rezydencje,
  2. firmy, sklepy, punkty usługowe bez względu na ich wielkość,
  3. biura, instytucje i urzędy,
  4. szkoły, przedszkola i inne placówki edukacyjne,
  5. instytucje medyczne: gabinety lekarskie, przychodnie, kliniki, szpitale.

W obecnych czasach system alarmowy może spełniać różne funkcje. Najbardziej kojarzy się nam z nim ostrzeganie o włamaniu lub napadzie. Montujemy alarmy, które poza ochroną Państwa nieruchomości przed osobami niepowołanymi do przebywania na ich terenie, mają również wiele innych zadań. Na przykład:

  • wykrywanie podwyższonego poziomu tlenku i dwutlenku węgla – szczególnie przydatne w lokalach, w których stosowane są piece gazowe;
  • alarmowanie wykrycia pożaru lub zalania – funkcja, która będzie niezbędna nie tylko w domu, ale w zakładach pracy, sklepach i hurtowniach;
  • system smart home i takie funkcje jak np.: zamykanie i otwieranie rolet okiennych za pomocą telefonu komórkowego poprzez wysłanie SMS-a: funkcja bardzo wygodna dla właścicieli dużych domów lub w większych firmach, gdzie takie czynności będzie można wykonywać z każdego miejsca;
  • włączanie i wyłączanie systemów zraszania ogrodu;
  • włączanie i wyłączanie oświetlenia wewnętrznego i zewnętrznego – przydatne, chociażby wtedy, gdy mamy spory ogród lub posesję przy zakładzie pracy.

Takie funkcje systemów alarmowych przez nas montowanych spowodują, że Państwa dom lub firma stanie się miejscem zarządzanym przez inteligentny system alarmowy, który nie tylko ostrzeże nas o niebezpieczeństwie (włamanie, pożar, czy trujące powietrze), ale spowoduje, że na wiele prostych czynności, jak zasłanianie dużej liczby okien, włączanie oświetlenia, czy podlewanie trawnika, będziemy tracić o wiele mniej czasu.

Proponujemy kompleksowe rozwiązania optymalnie dopasowane do oczekiwań zleceniodawcy. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że niezależnie od etapu realizacji mogą nasunąć się Państwu dodatkowe pytania o alarmy Kraków, wówczas zapraszamy do kontaktu. Z naszej strony uzyskacie w pełni wyczerpujące odpowiedzi, ponieważ wysokie standardy obsługi stanowią pierwszorzędne kryterium, któremu zresztą poświęcamy sporo czasu oraz zaangażowania.

Ufamy, że konkurencyjne ceny na alarmy w Krakowie będą stanowiły kolejny, równie istotny argument przemawiający za tym, aby skorzystać z usług wykonywanych za pośrednictwem firmy KrakSatMedia. Z powodzeniem wykorzystujemy innowacyjne technologie. Montowane przez nas alarmy spełniają wszelkie normy jakościowe i zapewniają właściwy stopień bezpieczeństwa zgodnie z określonymi wymogami.

Proszę nam zaufać, że montaż alarmu w Krakowie w Państwa domu lub firmie z ekipą KrakSatMedia to naprawdę rozsądny i korzystny dla Państwa wybór.

Decydując się na montaż alarmu w Krakowie, już teraz możemy zarekomendować, że będzie to jak najbardziej słuszna decyzja. Tymczasem, zachęcamy do odwiedzenia strony serwisu, na której zamieściliśmy wszelkie, szczegółowe informacje o naszej firmie wraz z niezbędnymi danymi kontaktowymi.

Co wchodzi w skład systemu alarmowego?

Montowany przez nas system alarmowy na terenie Krakowa składa się z:

Centrala alarmowa

Czyli „mózg” całego układu. To właśnie on odbiera sygnał od czujek i w razie potrzeby uruchamia alarm.

Czujka

Nawet najmniejszy ruch na monitorowanym obszarze zapali czerwoną diodę oraz przekaże sygnał do centrali alarmowej.

Obudowa

Pełni funkcję estetyczną, żeby żadne kable nie były widoczne.

Manipulatora

Tablet sterujący całym systemem. Wyświetla wszelkie potrzebne informacje.

Akumulator

Zasila awaryjnie system alarmowy, nawet gdy zabraknie prądu lub potencjalni włamywacze celowo go wyłączą.

Tych kilka instrumentów tworzy razem sprawnie działający system alarmowy

Powoduje to, że nasz dom lub miejsce pracy stanie się w pełni bezpieczne. Zaopatrzenie systemu alarmowego w akumulator daje z kolei pewność, że działanie alarmu jest niezależne od ewentualnych przerw dostawie prądu, które przecież mogą się zdarzyć.

 

Montaż alarmu Kraków – dlaczego warto wybrać KrakSatMedia?

Istniejemy od 2004 roku, mamy więc kilkanaście lat doświadczenia w montażu, serwisie, konfiguracji, instalacji i utrzymaniu systemów alarmowych w Krakowie oraz w pobliskich miejscowościach. Na swoje prace udzielamy gwarancji. Jeśli chcą mieć Państwo pewność, że alarm zostanie właściwie dobrany do Państwa potrzeb (rodzaj i przeznaczenie pomieszczeń, planowane funkcje alarmu, ogólna powierzchnia ochranianej alarmem przestrzeni), zapraszamy do nas. Zrobimy to profesjonalnie. Telefon: 508-970-920.

Skontaktuj się ze specjalistą od alarmów w Krakowie.

Możesz bezpłatnie uzyskać porady co do wyboru i montażu instalacji alarmowej w swoim domu lub firmie. Oferujemy darmową wycenę. Nie czekaj!