Montaż paneli fotowoltaicznych w Krakowie

Nasz zakres usług to między innymi wycena, serwis, konserwacja, modernizacja, rozplanowanie na dachu, obliczanie potrzebnej liczby paneli, wymiana instalacji, kalkulacja generowanej mocy oraz sprawdzenie poprawności działania paneli słonecznych.

Działamy nie tylko na terenie całego Krakowa. Dojeżdżamy również do pobliskich miejscowości, jak na przykład: Skawina, Wieliczka, Zielonki, Niepołomice i inne.

Gwarancja do dwóch lat na wykonane usługi.

Oferujemy tanie usługi fotowoltaiczne w Krakowie dla domu oraz firm

Nasze usługi obejmują profesjonalną instalacje paneli fotowoltaicznych dla klientów prywatnych. Ogniwa fotowoltaiczne montujemy także na zlecenia firm i większych przedsiębiorstw. Oferujemy kompleksową oraz indywidualną pomoc przy dopasowaniu odpowiednich paneli do całorocznego zapotrzebowania na prąd – ani mniej, ani więcej. Przy doborze sprzętu ważnych jest wiele czynników tj. rodzaj komponentów, pokrycie dachu oraz miejsce montażu. Zespół naszych specjalistów dostosuje ofertę idealnie odpowiadającą Twoim potrzebom. Decydując się na współpracę z KrakSatMedia masz pewność, że zlecenie zostanie wykonane w ustalonym terminie oraz nie przekroczy wstępnej wyceny.

Nasza firma posiada wieloletnie doświadczenie i zyskała już wielu zadowolonych klientów. Ogromny nacisk stawiamy na bezpieczeństwo przy solidnym umiejscowieniu paneli oraz zabezpieczeniu przed wyładowaniami elektrycznymi. Równie ważna jest efektywność. Składa się na nią m.in. stopień nachylenia. Promienie słoneczne muszą trafić w pożądane miejsce pod odpowiednim kątem, tak, aby pochłonęły odpowiednią ilość promieni słonecznych, zamieniły je w energię elektryczną oraz w miarę możliwości samoistnie niwelowały zanieczyszczenia (takie jak deszcz czy śnieg).

Czy panele słoneczne muszą być na dachu?

Mikroinstalacja PV nie może być zacieniona, dlatego w większości przypadków najbardziej odpowiednim obszarem jest dach. Jednocześnie nie zajmuje niepotrzebnie miejsca na gruncie.

Dlaczego warto zainstalować panele fotowoltaiczne?

Fotowoltaika to coraz bardziej popularny sposób na zminimalizowanie rachunków za prąd. Zyskuje ona coraz większą grupę zwolenników. Jest to całkowicie zrozumiałe, ponieważ ceny energii od ogromnych operatorów są bardzo wysokie zarówno dla w przedsiębiorstw, jak i domów jednorodzinnych. Inwestycja w fotowoltaikę jest inwestycją w przyszłość.

Jak działają słoneczne panele i ogniwa fotowoltaiczne?

To prawda, że sposób działania jest dosyć skomplikowany i opiera się na kilku ogniwach. Głównym założeniem natomiast jest przekształcenie energii słonecznej w energię elektryczną, która będzie dostępna w naszych gniazdach i gotowa do użycia.

Czy fotowoltaika w Krakowie się opłaca? Poznaj cennik

KrakSatMedia zapewnia wysokiej jakości usługi. Instalacja Twoich paneli fotowoltaicznych zostanie wykonana w sposób bezpieczny oraz w atrakcyjnej cenie. Dla nas każdy Klient jest wyjątkowy, dlatego sporządzamy indywidualnie oraz uczciwą wycenę naszych usług. Zastanawiasz się ile może kosztować montaż mikroinstalacji PV? Skontaktuj się z nami telefonicznie 508-970-920 lub mailowo serwis@kraksatmedia.com.pl, a przygotujemy najkorzystniejszą wycenę specjalnie dla Ciebie.

Czy mikroinstalacja PV posiada dodatkowe koszty utrzymania?

Mikroinstalacja PV nie posiada żadnych dodatkowych kosztów utrzymania. Jest to jeden z powodów, dla którego ma tak wielu miłośników. Profesjonalnie wykonana instalacja działa bezobsługowo i bezawaryjnie. Producent daje oczywiście wieloletnią gwarancje, natomiast nie jest ona konieczna. Warto jednak zrobić przegląd systemu co jakiś czas, aby upewnić się czy każdy moduł działa prawidłowo.

Na jakim obszarze oferujemy usługi w zakresie obsługi paneli słonecznych?

Zasięg naszej działalności obejmuje cały Kraków oraz okoliczne miejscowości, czyli między innymi: Grabie, Podgórze, Grzegórzki, Wzgórza Krzesławickie, Bronowice Małe, Kazimierz, Łagiewniki, Stare Miasto, Dębniki, Wola Justowska, Prokocim, Kurdwanów, Kobierzyn, Kleparz, Ludwinów, Osiedle Piastów, Skotniki, Borek Fałęcki, Osiedle Europejskie, Osiedle na skarpie, Osiedle Młodości, Osiedle Willowe, Osiedle Stalowe, Osiedle Hutnicze, Osiedle Ogrodowe, Osiedle Centrum E, Osiedle Centrum A, Osiedle Centrum C, Osiedle Ogrowdowe, Kliny Zacisze, Osiedle Przy Arce, Osiedle Albertyńskie, Bieńczyce, Osiedle Kazimierzowskie, Osiedle Na Lotnisku, Pychowice, Centrum Handlowe Krokus, M1 Kraków, Łąki Nowohuckie, Pleszów, Branice, Wola Rusiecka, Chałupki, Wyciąże, Przylasek Rusiecki, Przlasek Wyciąski, Wolica, Niepołomice, Brzegi, Grabie, Podgórze, Grzegórzki, Wzgórza Krzesławickie, Bronowice Małe.

508-970-920

prowadzimy montaż wszystkich typów anten na montaż anten udzielamy gwarancji Gwarancja satysfakcji - montaż i ustawianie anten w Krakowie i okolicach

Zadzwoń teraz do specjalisty ds. fotowoltaiki i zapytaj o szczegóły!

Możesz zapytać o szczegóły naszego specjalistę. Na przykład jaki jest koszt lub termin realizacji oraz ile paneli będzie optymalne smile