Monitoring IP

Monitoring IP jest najnowocześniejszą technologią kamer do budowania systemów telewizji CCTV. W ofercie Naszej firmy znajdują się wysokiej klasy rejestratory sieciowe, kamery, systemy magazynowania, przesyłu wizji i zasilania w telewizji IP, umożliwiające efektywne działanie monitoringu. Zachęcamy do zapoznania się z proponowanym przez nas rozwiązaniami.

Oczywiście przy instalacji monitoringu IP mamy podgląg z każdego miejsca świata:

Montujemy i serwisujemy monitoring IP w Krakowie i okolicach

Monitoring IP to dziś najlepsze rozwiązanie jeśli chodzi o telewizję przemysłową CCTV Wykorzystanie skrętki internetowej zamiast kabla koncentrycznego, czyni systemy IP bardziej atrakcyjnymi dla użytkowników końcowych. Możliwość podglądu obrazu na żywo, za pomocą komputera lub smartfona, doskonała jakość obrazu oraz instalacja na już istniejącej infrastrukturze to tylko niektóre z wielu zalet monitoringu IP.

W ofercie firmy Promitel znajdują się kamery oraz rejestratory przeznaczone do budowy systemu telewizji przemysłowej IP. Posiadamy rejestratory IP: 4-, 8-, -16, 32-128- kanałowe, a także kilka rodzajów kamer IP zewnętrznych i wewnętrznych; między innymi kamery obrotowe, tubowe, kompaktowe oraz kopułkowe o różnych parametrach.