Montaż i serwis anten telewizyjnych, systemów monitoringu oraz alarmów w Wieliczce i okolicy Wieliczki

Zapraszamy: telefon 508-970-920 e-mail: serwis@kraksatmedia.com.pl. Można nam zaufać. Mamy kilkanaście lat doświadczenia w oferowaniu tych usług, na wykonane przez nas instalacje udzielamy gwarancji.

wykonujemy montaż anten, monitoringu i alarmów - Wieliczka i okolice Wieliczki

 

Montaż anten Wieliczka już od 99 zł

Wykonujemy montaż anten telewizyjnych wszystkich rodzajów. Zamontujemy antenę satelitarną, antenę telewizji naziemnej DVB-T, przeprowadzimy instalacje zbiorcze i instalacje w domach. Obsługujemy systemy antenowe oferowane przez popularne sieci telewizyjne: Polsat, NC+, Orange. Sprawdzimy poprawność odbioru telewizji, możemy wykonać dodatkowe prace, jak na przykład montaż telewizora na ścianie.

Oferujemy montaż anten - Wieliczka

Montaż monitoringu Wieliczka

KrakSatMedia ma w swojej ofercie również montaż monitoringu na terenie Wieliczki oraz w pobliskich miejscowościach. Zakładamy monitoring zarówno w domach prywatnych, jak i w punktach usługowych, sklepach, magazynach, obiektach przemysłowych, placówkach oświatowych i użyteczności publicznej, urzędach.

Wykonujemy tradycyjny monitoring analogowy, jak również nowoczesny monitoring IP, w którym obraz z kamer będą mogli Państwo śledzić na ekranach swoich telefonów. Udzielamy gwarancji na montaż monitoringu, przeprowadzimy szkolenie z jego obsługi. Wykonujemy również serwis i konserwację istniejących systemów monitoringu.

Montaż alarmów Wieliczka

Instalujemy nowoczesne systemy alarmowe. Mogą one nie tylko chronić Państwa nieruchomość przed włamywaczami, czy zagrożeniem pożarowym, a jeśli zechcą Państwo, będą wyposażone w takie funkcje, jak zdalne zasłanianie rolet, włączanie zraszaczy trawnika, czy włączanie i wyłączanie oświetlenia.

Wykonujemy montaż alarmów w Wieliczce i w okolicy Wieliczki. Zapraszamy do kontaktu. Mamy atrakcyjne ceny, udzielamy długiej gwarancji na przeprowadzone prace.