KrakSatMedia
os.Oświecenia 35/16
31-636 Kraków
tel. 508-970-920
kraksatmedia.com.pl
serwis@kraksatmedia.com.pl
Montaż anten Kraków

Montaż anten w Krakowie zlecony KrakSatMedia to bardzo dobra decyzja, szczególnie jeżeli zależy Państwu na sprawnym i rzetelnym wykonaniu. Jesteśmy firmą od blisko 12 lat zajmującą się instalacjami nisko prądowymi. W sposób kompleksowy podejmujemy się realizacji systemów elektronicznych zabezpieczeń.

Zapewniamy rzetelne doradztwo, wsparcie oraz najlepszą obsługę zgodnie z oczekiwaniami naszych klientów. Jeśli zakupiliście Państwo zestaw do odbioru satelitarnego i potrzebujecie profesjonalnego montażu- zapraszamy do kontaktu w celu umówienia dogodnego terminu. Pragniemy podkreślić, że specjalizujemy się w montażu anten satelitarnych Kraków i naziemnych DVB-T. Ponadto wykonujemy instalacje zarówno multiswitchowe (w domach jednorodzinnych) oraz zbiorcze.

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że mogą nasunąć się Państwu dodatkowe pytania bezpośrednio związane z naszą ofertą, dlatego też do dyspozycji pozostaje zespół wykwalifikowanych pracowników, a którzy to chętnie udzielą wszelkich odpowiedzi na nurtujące kwestie. Przez lata prowadzonej działalności w branży, zyskaliśmy mnóstwo pozytywnych opinii ze strony zadowolonych klientów. Ufamy, że i Państwo dołączycie do tego grona decydując się na montaż anten w Krakowie za naszym pośrednictwem.

Na uwagę zasługuje fakt, że udzielamy dwuletniej gwarancji na montaż anten, natomiast ceny za usługę jeszcze tego samego dnia w Krakowie i najbliższych okolicach rozpoczynają się od 99 zł. Nasi fachowcy posiadają konieczne umiejętności oraz wiedzę, dlatego też możecie być Państwo pewni, każda z czynności w ramach montażu anten w Krakowie zostanie zrealizowana według najwyższych standardów.

Posiadamy liczne certyfikaty oraz referencje, co mamy nadzieję, że umocni Państwa w przekonaniu o wyborze KrakSatMedia. Zapraszamy do współpracy!