KrakSatMedia
os.Oświecenia 35/16
31-636Kraków


tel. 508-970-920

kraksatmedia.com.pl
serwis@kraksatmedia.com.pl
Monitoring wizyjny (telewizja przemysłowa) Kraków

Monitoring wizyjny to obecnie rzecz coraz bardziej niezbędna. KrakSatMedia oferuje montaż monitoringu CCTV, czyli telewizji przemysłowej w Krakowie oraz w okolicach. Proponujemy montaż monitoringu IP oraz monitoringu analogowego. W przypadku tego pierwszego, bardziej nowoczesnego rozwiązania, uda się zrezygnować z większości okablowania, a obraz z monitoringu będą mogli oglądać Państwo nawet na swoich smartfonach. Zapraszamy do zapoznania się, jak działa monitoring wizyjny IP.

Zajmujemy się instalacjami na różnych obiektach, poczynając od prostych instalacji monitoringu domów mieszkalnych po montaż monitoringu IP stadionów, hal widowiskowych czy osiedli mieszkalnych. O szczegółach naszej usługi monitoringu wizyjnego chętnie opowiemy Państwu na spotkaniu, telefonicznie w lub przez maila. Zapraszamy do kontaktu: 508-970-920.

Kraków - monitoring domów i mieszkań

oferujemy monitoring szkół - Krakó i okolice

monitoring sklepów i obiektów handlowych

Montaż monitoringu przez KrakSatMedia Kraków

Jeśli zastanawiają się Państwo nad montażem monitoringu, zapraszamy do skontaktowania się z nami. Cena usługi montażu systemu telewizji przemysłowej będzie zależała przede wszystkim od powierzchni, która ma być monitorowana – na przestronnych halach oraz większej liczbie pomieszczeń trzeba będzie zainstalować odpowiednio więcej kamer oraz monitorów pokazujących obraz, tak, aby każdy zakątek był obserwowany przez chociaż jedną kamerę przemysłową. Dlatego po wstępnym kontakcie umówimy się z Państwem w tym miejscu, w którym monitoring ma być montowany i na podstawie takiej wizyty przedstawimy kosztorys oraz czas realizacji. Wycena oczywiście będzie darmowa. Zapraszamy.

Dlaczego warto zainstalować monitoring wizyjny?

Monitoring wizyjny poprawia nasze bezpieczeństwo, zarówno w prywatnym domu, w zakładzie pracy, czy w szkole i sklepie. Dzięki niemu nie tylko mamy większe poczucie bezpieczeństwa, ale również faktycznie jest ono większe. W sklepach, domach i zakładach pracy objętych monitoringiem wizyjnym potencjalni złodzieje, gdy zauważają, że zainstalowana jest telewizja przemysłowa, zwykle rezygnują ze swoich czynów, a nawet jeśli dojdzie do zdarzeń, których woleliśmy uniknąć, dzięki nagraniom z kamer, o wiele łatwiej jest policji znaleźć sprawcę przestępstwa.

Jak działa telewizja przemysłowa CCTV?

Monitoring wizyjny (często nazywany telewizją przemysłową) oparty jest na trzech zasadniczych elementach: kamerach zamontowanych w danych pomieszczeniach w ten sposób, aby móc śledzić każde miejsce. Kolejny element telewizji przemysłowej to system przesyłania oraz magazynowania obrazu. Może to być klasyczny, analogowy monitoring wizyjny, jak również bardziej nowoczesny monitoring oparty na technologiach internetowych, czyli monitoring IP. Trzecim elementem jest miejsce odbioru obrazu, czyli w tradycyjnym wymiarze pokój z monitorem lub monitorami, na których pokazywany jest obraz. W nowoczesnym monitoringu IP może to być także Państwa smartfon.