KrakSatMedia
os.Oświecenia 35/16
31-636 Kraków
tel. 508-970-920
kraksatmedia.com.pl
serwis@kraksatmedia.com.pl
Monitoring Kraków

Zastanawiając się nad monitoringiem w Krakowie i jego profesjonalnym montażem warto zaufać specjalistom w tej dziedzinie do których niewątpliwie należy zespół pracowników firmy KrakSetMedia.

Już od ponad 12 lat zajmujemy się instalacjami nisko prądowymi, zawsze mając na uwadze profesjonalne działania i zadowolenie naszych klientów. Pozostajemy do Państwa dyspozycji, jeżeli tylko oferta w zakresie monitoring Kraków wzbudziła zainteresowanie i potrzebujecie profesjonalnego doradztwa.

Pracujemy w sposób kompleksowy począwszy od wykonania analizy zagrożeń obiektu i opracowanie na tej podstawie projektu systemu zabezpieczeń, dostawy urządzeń poprzez montaż i uruchomienie systemu, szkoleń dla użytkowników, a na obsłudze serwisowej (gwarancyjnej i pogwarancyjnej) oraz regularnych konserwacjach okresowych kończąc.

W kwestiach bezpośrednio związanych z instalacją monitoringu w Krakowie w pełni koncentrujemy się na określonych wymaganiach ze strony klientów. Wszystko po to, aby wszelkie przeprowadzone prace mogły zostać wykonanie sprawnie i według najwyższych standardów. Z powodzeniem wykorzystujemy zaawansowane technologie oraz innowacyjne urządzenia.

Proponujemy zarówno monitoring IP Kraków oraz monitoring analogowy. Informujemy, że w sposób profesjonalny zajmujemy się instalacjami w różnych obiektach co dotyczy nie tylko domów mieszkalnych oraz osiedli mieszkalnych, ale i obiektów wielkopowierzchniowych, takich jak: stadiony, hale widowiskowe.

Dotychczas zrealizowaliśmy szereg udanych zleceń obejmujących monitoring w Krakowie. Liczymy na to, że i Państwo wybierzecie ofertę naszej firmy. Proponujemy konkurencyjne ceny i wysoką jakość świadczonych usług.

Zachęcamy do współpracy, szczegółowe dane kontaktowe udostępniliśmy na stronie serwisu.